Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

F. Gašpar 4
Pasler 4
Malina 3
Myslivec 2
Le Thanh Tung 2
Balun 2
Švarc 1
Kubeš 1
Brabec 1
Pubal 1
Tokár 1
Skolek 1
Klich 1
L. Novotný 1

Fotogalerie

A - tým: Soustředění: Chyšky - Volyně (2016)A - tým: Soustředění: Chyšky - Volyně (2016) (22)
A - tým: Soustředění: Sepekov - Volyně (2016)A - tým: Soustředění: Sepekov - Volyně (2016) (13)
A - tým: Příprava: Katovice - Volyně (2016)A - tým: Příprava: Katovice - Volyně (2016) (22)
A - tým: První trénink letní přípravy (2016)A - tým: První trénink letní přípravy (2016) (21)
Přípravka: E.ON Junior CupPřípravka: E.ON Junior Cup (12)
A - tým: Volyně - Chelčice, dokopná (2016)A - tým: Volyně - Chelčice, dokopná (2016) (31)
A - tým: Hradiště - Volyně (2016)A - tým: Hradiště - Volyně (2016) (15)
A - tým: Vodňany B - Volyně (2016)A - tým: Vodňany B - Volyně (2016) (26)
A - tým: Volyně - Vlachovo Březí (2016)A - tým: Volyně - Vlachovo Březí (2016) (13)
A - tým: Stachy - Volyně (2016)A - tým: Stachy - Volyně (2016) (28)
A - tým: Volyně - Sousedovice (2016)A - tým: Volyně - Sousedovice (2016) (10)
A - tým: Příprava: Volyně - Vodňany (2016)A - tým: Příprava: Volyně - Vodňany (2016) (21)
A - tým: Příprava: Volyně - Poříčí (2016)A - tým: Příprava: Volyně - Poříčí (2016) (9)
Zimní přestávka: Soustředění v Kašperských Horách (2016)Zimní přestávka: Soustředění v Kašperských Horách (2016) (6)
Zimní přestávka: Dudák liga - finále (2016)Zimní přestávka: Dudák liga - finále (2016) (15)
A - tým: Příprava: Volyně - Sedlice (2016)A - tým: Příprava: Volyně - Sedlice (2016) (12)
Zimní přestávka: Dudák liga (2015)Zimní přestávka: Dudák liga (2015) (19)
A - tým: Štěkeň - Volyně (2015)A - tým: Štěkeň - Volyně (2015) (20)
A - tým: Volyně - Hradiště (2015)A - tým: Volyně - Hradiště (2015) (58)
A - tým: Lažiště B - Volyně (2015)A - tým: Lažiště B - Volyně (2015) (40)
A - tým: Volyně - Vodňany B (2015)A - tým: Volyně - Vodňany B (2015) (27)
A - tým: Čkyně - Volyně (2015)A - tým: Čkyně - Volyně (2015) (11)
A - tým: Volyně - Vacov B (2015)A - tým: Volyně - Vacov B (2015) (30)
A - tým: Sousedovice - Volyně (2015)A - tým: Sousedovice - Volyně (2015) (23)
A - tým: Chelčice - Volyně (podzim 2015)A - tým: Chelčice - Volyně (podzim 2015) (33)
A - tým: Němečkova rozlučka v Karlsbachu (2015)A - tým: Němečkova rozlučka v Karlsbachu (2015) (19)
A - tým: Chelčice - Volyně (jaro 2015)A - tým: Chelčice - Volyně (jaro 2015) (39)
A - tým: Dokopná (2015)A - tým: Dokopná (2015) (22)
Mládež: Ml. žáci: Volyně - Zliv (2015)Mládež: Ml. žáci: Volyně - Zliv (2015) (33)
A - tým: Volyně - Štěkeň (2015)A - tým: Volyně - Štěkeň (2015) (35)
A - tým: Volyně - Osek B (2015)A - tým: Volyně - Osek B (2015) (21)
A - tým: Lhenice - Volyně (2015)A - tým: Lhenice - Volyně (2015) (32)
Mládež: Okresní kolo McDonald´s cupu (2015)Mládež: Okresní kolo McDonald´s cupu (2015) (110)
A - tým: Volyně - Kestřany (2015)A - tým: Volyně - Kestřany (2015) (18)
A - tým: Poříčí - Volyně (2015)A - tým: Poříčí - Volyně (2015) (39)
A - tým: Příprava: Katovice - Volyně (2015)A - tým: Příprava: Katovice - Volyně (2015) (22)
A - tým: Příprava: Volyně - Vacov B (2015)A - tým: Příprava: Volyně - Vacov B (2015) (15)
A - tým: Příprava: Volyně - Vodňany (2015)A - tým: Příprava: Volyně - Vodňany (2015) (7)
A - tým: Příprava: Volyně - Vimperk (2015)A - tým: Příprava: Volyně - Vimperk (2015) (18)
A - tým: Příprava: Volyně - Sedlice (2015)A - tým: Příprava: Volyně - Sedlice (2015) (9)
Mládež: Turnaj Ekonomických služeb-BH přípravek (2015)Mládež: Turnaj Ekonomických služeb-BH přípravek (2015) (18)
A - tým: Volyně - Sousedovice (2014)A - tým: Volyně - Sousedovice (2014) (13)
A - tým: Štěkeň - Volyně (2014)A - tým: Štěkeň - Volyně (2014) (17)
A - tým: Osek B - Volyně (2014)A - tým: Osek B - Volyně (2014) (34)
A - tým: Volyně - Lhenice (2014)A - tým: Volyně - Lhenice (2014) (11)
A - tým: Lažiště B - Volyně (2014)A - tým: Lažiště B - Volyně (2014) (70)
A - tým: Volyně - Poříčí (2014)A - tým: Volyně - Poříčí (2014) (15)
A - tým: Volyně - Chelčice (2014)A - tým: Volyně - Chelčice (2014) (13)
A - tým: Příprava: Sedlice - Volyně (2014)A - tým: Příprava: Sedlice - Volyně (2014) (8)
A - tým: Příprava: Strakonice, st. dorost - Volyně (2014)A - tým: Příprava: Strakonice, st. dorost - Volyně (2014) (19)
A - tým: Příprava: Volyně - Vodňany, hř. Bavorov (2014)A - tým: Příprava: Volyně - Vodňany, hř. Bavorov (2014) (23)
A - tým: Příprava: Trénink (2014)A - tým: Příprava: Trénink (2014) (17)
Pouťový turnaj: Noimak cup (2014)Pouťový turnaj: Noimak cup (2014) (54)
A - tým: Volyně - Malenice, korunovace (2014)A - tým: Volyně - Malenice, korunovace (2014) (180)
Mládež: Ml. žáci: Volyně - Netolice (2014)Mládež: Ml. žáci: Volyně - Netolice (2014) (14)
Mládež: Focení dorostu (2014)Mládež: Focení dorostu (2014) (2)
Mládež: St. přípravka: Volyně - Čestice, vítěz OP (2014)Mládež: St. přípravka: Volyně - Čestice, vítěz OP (2014) (32)
A - tým: Volyně - Střelské Hoštice, vítěz OP (2014)A - tým: Volyně - Střelské Hoštice, vítěz OP (2014) (82)
A - tým: Volyně - Katovice B (2014)A - tým: Volyně - Katovice B (2014) (48)
A - tým: Lom - Volyně (2014)A - tým: Lom - Volyně (2014) (48)
A - tým: Volyně - Dražejov (2014)A - tým: Volyně - Dražejov (2014) (33)
B - tým: Junior Str - Volyně B (2014)B - tým: Junior Str - Volyně B (2014) (100)
A - tým: Volyně - Doubravice (2014)A - tým: Volyně - Doubravice (2014) (36)
A - tým: Civa Trans Rovná - Volyně (2014)A - tým: Civa Trans Rovná - Volyně (2014) (41)
A - tým: Čestice - Volyně (2014)A - tým: Čestice - Volyně (2014) (38)
A - tým: Příprava: Čkyně - Volyně (2014)A - tým: Příprava: Čkyně - Volyně (2014) (33)
A - tým: Příprava: Volyně - Sousedovice (2014)A - tým: Příprava: Volyně - Sousedovice (2014) (61)
A - tým: Malenice - Volyně (2013)A - tým: Malenice - Volyně (2013) (40)
A - tým: Volyně - Cehnice (2013)A - tým: Volyně - Cehnice (2013) (30)
A - tým: Střelské Hoštice - Volyně (2013)A - tým: Střelské Hoštice - Volyně (2013) (10)
A - tým: Volyně - Vodňany B (2013)A - tým: Volyně - Vodňany B (2013) (23)
A - tým: Katovice B - Volyně (2013)A - tým: Katovice B - Volyně (2013) (97)
A - tým: Volyně - Lom (2013)A - tým: Volyně - Lom (2013) (28)
A - tým: Dražejov - Volyně, foto -js- (2013)A - tým: Dražejov - Volyně, foto -js- (2013) (32)
A - tým: Dražejov - Volyně, foto -pub- (2013)A - tým: Dražejov - Volyně, foto -pub- (2013) (21)
A - tým: Volyně - Blatná B (2013)A - tým: Volyně - Blatná B (2013) (29)
A - tým: Doubravice - Volyně (2013)A - tým: Doubravice - Volyně (2013) (27)
A - tým: Lnáře - Volyně (2013)A - tým: Lnáře - Volyně (2013) (30)
Mládež: Pouťový turnaj přípravek (2013)Mládež: Pouťový turnaj přípravek (2013) (40)
A - tým: Příprava: Štěkeň - Volyně (2013)A - tým: Příprava: Štěkeň - Volyně (2013) (16)
A - tým: Pouťový turnaj v Nišovicích (2013)A - tým: Pouťový turnaj v Nišovicích (2013) (46)
Volyně: Schůze trenérů a vedoucích mužstev (2013)Volyně: Schůze trenérů a vedoucích mužstev (2013) (15)
A - tým: Volyně - Blatná B (2013)A - tým: Volyně - Blatná B (2013) (23)
Mládež: Dokopná přípravek (2013)Mládež: Dokopná přípravek (2013) (148)
Volyně: Povodně na Slavoji (2013)Volyně: Povodně na Slavoji (2013) (8)
A - tým: Lom - Volyně (2013)A - tým: Lom - Volyně (2013) (19)
Mládež: Starší přípravka: Volyně - Blatná (2013)Mládež: Starší přípravka: Volyně - Blatná (2013) (47)
A - tým: Civa Trans - Volyně (2013)A - tým: Civa Trans - Volyně (2013) (214)
A - tým: Volyně - Osek B (2013)A - tým: Volyně - Osek B (2013) (27)
A - tým: Katovice B - Volyně (2013)A - tým: Katovice B - Volyně (2013) (100)
Mládež: Turnaj starších přípravek OFS (2013)Mládež: Turnaj starších přípravek OFS (2013) (103)
A - tým: Nový trenér A - týmu Libor Žák (2013)A - tým: Nový trenér A - týmu Libor Žák (2013) (6)
Volyně: Podzemní zavlažování hřiště (2012)Volyně: Podzemní zavlažování hřiště (2012) (30)
Volyně: Nová digitální tabule (2012)Volyně: Nová digitální tabule (2012) (2)
A - tým: Osek B - Volyně (2012)A - tým: Osek B - Volyně (2012) (20)
Mládež: Pouťový turnaj přípravek - II. (2012)Mládež: Pouťový turnaj přípravek - II. (2012) (43)
Mládež: Pouťový turnaj přípravek (2012)Mládež: Pouťový turnaj přípravek (2012) (13)
A - tým: Zájezd do Kováčové - SVK (2012)A - tým: Zájezd do Kováčové - SVK (2012) (119)
Mládež: Dokopná přípravek (2012)Mládež: Dokopná přípravek (2012) (65)
A - tým: Štěkeň - Volyně (2012)A - tým: Štěkeň - Volyně (2012) (74)
Mládež: Předávání nových retro dresů (2012)Mládež: Předávání nových retro dresů (2012) (5)
Mládež: Zimní soustředění v Šimanově (2012)Mládež: Zimní soustředění v Šimanově (2012) (79)
A - tým: Osek B - Volyně (2012)A - tým: Osek B - Volyně (2012) (21)
Oslava: Předseda klubu slaví šedesátinyOslava: Předseda klubu slaví šedesátiny (37)
A - tým: Katovice B - Volyně (2011)A - tým: Katovice B - Volyně (2011) (22)
A - tým: Focení mužstva (2011)A - tým: Focení mužstva (2011) (6)
A - tým: Volyně - Štěkeň (2011)A - tým: Volyně - Štěkeň (2011) (12)
A - tým: Volyně - Pražák (2011)A - tým: Volyně - Pražák (2011) (25)
Mládež: O putovní pohár města Volyně (2011)Mládež: O putovní pohár města Volyně (2011) (142)
Mládež: Soustředění přípravek v Kunšově (2011)Mládež: Soustředění přípravek v Kunšově (2011) (46)
A - tým: Volyně - Blatná B (2011)A - tým: Volyně - Blatná B (2011) (16)
A - tým: Volyně - Bavorov (2011)A - tým: Volyně - Bavorov (2011) (10)
A - tým: Volyně - Chelčice (2010)A - tým: Volyně - Chelčice (2010) (18)
Mládež: Nábor nových fotbalistů (2010)Mládež: Nábor nových fotbalistů (2010) (28)
A - tým: Volyně - Katovice B (2010)A - tým: Volyně - Katovice B (2010) (19)
Autogramiáda Luďka Zelenky (2010)Autogramiáda Luďka Zelenky (2010) (26)
A - tým: Volyně - Malenice (2010)A - tým: Volyně - Malenice (2010) (13)
A - tým: Volyně - Štěkeň (2010)A - tým: Volyně - Štěkeň (2010) (20)
Starší přípravka: Turnaj v Oseku (2010)Starší přípravka: Turnaj v Oseku (2010) (34)
Mladší a starší přípravka: Dokopná (2010)Mladší a starší přípravka: Dokopná (2010) (25)
Druhý fotbalový ples ve Volyni (2009)Druhý fotbalový ples ve Volyni (2009) (243)
Oslavy 100 let fotbalu ve Volyni (2009)Oslavy 100 let fotbalu ve Volyni (2009) (30)
Den dětí (2009)Den dětí (2009) (16)
 
Powered by Phoca Gallery
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2017

Příchody:

Brabec J. (Malenice)

Hájek (Strakonice)

Frček (Osek)

Prokeš (Štěkeň)

Řezníček (Rovná)

Odchody:

Dvořák (Reichenberg)

Páník (Reichenberg)

Škopek (Strunkovice)

Němeček st. (Strunkovice)

Němeček ml. (Strunkovice)

Chvosta (Vimperk)

Prokeš (Cehnice)

Řezníček (Strunkovice)

Brabec T. (Kestřany)

Rojík (Žichovice)


Mládež:

Hrubeš (Strakonice)

Josef Boška
(Junior ST – mladší žáci)
Jiří Hrubeš
(Tatran PT – mladší žáci)
Filip Gašpar
(Písek U16)
Sebastian Tipanic
(Písek U11)

–––

I. B: JARO 2018

15. kolo: Čkyně 2:1 (1:1)

16. kolo: Westra 0:2 (0:1)

17. kolo: Cehnice 1:1 (1:1)

18. kolo: Vl. Březí -:- (-:-)

19. kolo: Lhenice -:- (-:-)

20. kolo: Lažiště -:- (-:-)

21. kolo: Strunkovice -:- (-:-)

22. kolo: Netolice -:- (-:-)

23. kolo: Zdíkov -:- (-:-)

24. kolo: Chelčice -:- (-:-)

25. kolo: Dřiteň -:- (-:-)

26. kolo: Vacov B -:- (-:-)

27. kolo: Stachy -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída

F. Gašpar 9
Brabec 5
Prihara 3
Malina 3
P. Gašpar 2
Myslivec 1
Balun 1
Tokár 1
Mack 1