Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Statistický rozbor jednotlivců – jaro 2017

Statistika.

Volyně na jaře odehrála 13 mistrovských zápasů, do kterých zasáhlo celkem 19 hráčů. V zápise o utkání 14. kola Volyně – Stachy se objevil ještě hráč B týmu Jiří Rolenec, ale do zápasu nezasáhl. Slavoj má za jaro dva železné muže. Jedinou minutu na hřišti nechyběli obránce Martin Dvořák a útočník Jiří Němeček starší, oba za Volyni bojovali všech 1170 minut. Přes 1000 minut na jaře nastřádali ještě záložník Antonín Mack (1141 – 97,52% času) a útočník Filip Gašpar (1047 – 89,49%).

V brance se vystřídali dva gólmani – prvních pět zápasů odchytal Tomáš Mráz, který ale poté musel na operaci. Ve zbývajících osmi duelech ho nahradil Ivan Šteco. Mráz v pěti zápasech inkasoval šest branek a vychytal dvě čistá konto, Šteco dostal v osmi zápasech patnáct gólů a připsal si tři čistá konta. Statisticky si tedy v průměru vedl o něco málo lépe Mráz.

O 29 jarních gólů se podělilo celkem osm střelců. Nejlepším kanonýrem byl na jaře dorostenec Filip Gašpar, který se prosadil celkem sedmkrát. Objevem jara se dá označit další dorostenec Patrik Tokár, který dostával méně času na hřišti, ale skóroval čtyřikrát. Oba dva zmínění útočníci si vedli nejlépe z celého týmu také v přepočtu minut potřebných na jeden vstřelený gól. Gašpar se prosadil jednou za každých 150 minut, Tokár skóroval každou 162. minutu. Celý tým na jaře vyšel třikrát střelecky naprázdno, naopak dvakrát nasázel po sedmi gólech. Nejvyšší výhru si připsal doma proti Záblatí (7:0) a sedmkrát se prosadil také v přestřelce ve Lhenicích (7:5).

Hráči Slavoje na jaře vyfasovali celkem 29 žlutých karet ve 13 utkáních, což dává více než dvě žluté karty na zápas (2,23). Nejvíce jich mají na kontě Tomáš Škopek (6), dále Martin Malina (5) a Václav Páník (4). Výrazné zhoršení Volyně zaznamenala v červených kartách. Ve třech předchozích půlsezonách obdržela vždy jednu červenou, tentokrát hned čtyři. Podělili se o ně čtyři hráči – Michal Chvosta a Martin Malina v Netolicích, Patrik Tokár doma se Zliví a Antonín Mack na závěr jara ve Vacově. Zarážející je, že hned tři červené, všechny s výjimkou té Chvostovy, byly uděleny až v úplných závěrech zápasů, kdy už prakticky o nic nešlo.

Kompletní statistiky v excelovém souboru naleznete ke stažení zde:

https://uloz.to/!oLRIb02MecSc/sks-statistika-jaro-xls

V obrázkovém formátu v plném rozlišení zde:

https://uloz.to/!OC5Z9FXtkkeh/stat-17-jaro-jpg

Aktualizováno (Čtvrtek, 13 Červenec 2017 12:28)

 
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně -:- (-:-)

2. kolo: Vl. Březí -:- (-:-)

3. kolo: Bělčice -:- (-:-)

4. kolo: Westra -:- (-:-)

5. kolo: Vacov -:- (-:-)

6. kolo: Cehnice -:- (-:-)

7. kolo: Chelčice -:- (-:-)

8. kolo: Stachy -:- (-:-)

9. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

10. kolo: Osek B -:- (-:-)

11. kolo: Dražejov -:- (-:-)

12. kolo: Sedlice -:- (-:-)

13. kolo: Strunkovice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída