Skolek 1
Klich 1
L. Novotný 1

Generálka s gólovými hody

Slavoj vstoupil do utkání aktivně a velmi rychle se dostal do vedení, když byl po faulu na Tokára nařízen přímý volný kop a Malina střelou na zadní tyč překonal domácího brankáře. Během prvního poločasu si oba celky vypracovaly ještě několik nadějných příležitostí, ale ty zůstaly neproměněny, buď slabou koncovkou, anebo výbornými zákroky brankářů. Do druhého poločasu nastoupili svěřenci trenéra Kochty tragicky. Z úvodní rozehrávky a následné akce dostali vyrovnávací branku. Z tohoto šoku se Slavoj vzpamatoval rychle a po pár minutách opět vedl zásluhou Hájka, který doklepl míč do prázdné brány. Hned na to přišla studená sprcha, když brankář Mráz neudržel střelu domácího hráče a ten se z dorážky nemýlil. Tato branka Slavoj opět nakopla ke zvýšení aktivity a výsledkem byla branka Tokára. Poté se hra zklidnila na obou stranách. Bohužel z ojedinělé akce domácích rozhodčí nařídil spornou penaltu a Kestřany vyrovnaly na 3:3. Slavoj utkání nezabalil a po samostatné akci Tokára se dostal znovu do vedení. Ale ani toho vedení volyňští neudrželi a po chybě hostujícího obránce se hlavou prosadil domácí hráč. V poslední minutě utkání ještě neproměnil Malina střelu do prázdné branky a utkání skončilo divokým výsledkem - 4:4.

Kestřany - SK Slavoj Volyně 4:4 (0:1)

Góly: Tokár 2, Malina, Hájek

Sestava Slavoje

Mráz - Temňák, Brabec, Myslivec, Novotný - Pubal, Mack, Malina, Hájek - Kubeš, Tokár

Aktualizováno (Úterý, 27 Březen 2018 12:24)

Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.