Tabulka

Tabulka III. třída Dudák

Rk. Družstvo Z V R P Skóre Body
1 Volenice 6 6 0 0 22:2 18
2 Radošovice 6 5 0 1 14:8 15
3 Lnáře 6 4 0 2 22:10 12
4 Dražejov B 6 4 0 2 11:11 12
5 Hoslovice 5 3 0 2 12:9 9
6 Štěkeň B 5 3 0 2 13:11 9
7 Cehnice B 6 3 0 3 16:16 9
8 Předslavice/Vl. Březí B 6 3 0 3 11:14 9
9 Sousedovice B 4 2 1 1 13:9 7
10 Poříčí B/Katovice C 5 2 1 2 12:8 7
11 Mnichov 5 2 0 3 8:10 6
12 Kladruby 6 2 0 4 12:18 6
13 Pražák 5 1 0 4 5:13 3
14 Volyně B 5 0 0 5 6:22 0
15 Čestice 6 0 0 6 1:17 0

      Na výsledku záleží

      Výsledky zápasů a program podzimní části

      Aktuality:
      1. kolo májí hráči Volyně"B volné. Je to způsobeno lichým počtem účastníků v soutěži. 

      Termíny a časy utkání se mohou ještě změnit. 

       

      • Kolo | Zápas | Termín a místo utkání
      • 2. kolo
        Hoslovice —  Volyně"B     4:0 (2:0)
      • Branky: 27´Mikeš, 36´a 77´Rod, 60´Volf

        3. kolo
      • Volyně"B —  Radošovice  1:2 (1:2)
        Branky: 21´Kalou vlastní - 33´ Krejčí pen.,
        42´Lackner
      •  
      • 4. kolo
        Volyně"B —  Poříčí/Katovice
        "C  3:5 (3:3)
        Branky: Pubal P. 2, Pasler - Civáni 2, Vápeník 2, Smejkal
         
      • 5. kolo
        Sousedovice"B —  Volyně"B  8:1 (5:0)
      • Branky: Mráz 2, Rataj 2, Urban, Machovec, Šmíd, Vávra - Koudelka
      •  
      • 6. kolo
        Volyně
        "B —  Štěkeň"B       1:3 (0:2)
        Branky: Procházka - Spišský 2, Žák
      •  
      • 7. kolo
        Mnichov
         —  Volyně"B
        NE 22.09.2019 16:30 v Mnichově
      •  
      • 8. kolo
        Volyně
        "B —  Pražák
        NE 29.09.2019 16:00 ve Volyni
      •  
      • 9. kolo
        Dražejov
        "B —  Volyně"B
      • NE 06.10.2019 16:00 v Dražejově
         
      • 10. kolo
        Volyně
        "B —  Kladruby
      • NE 13.10.2019 15:30 ve Volyni
      •  
      • 11. kolo
        Volenice
         —  Volyně"B
      • NE 20.10.2019 15:30 ve Volenicích
      •  
      • 12. kolo
        Předslavice/Vl. Březí
        "B —  Volyně"B
        NE 27.10.2019 14:30 ve Volyni
      •  
      • 13. kolo
      • Čestice —  Volyně"B
      • SO 02.11.2019 14:00 v Česticích
      •  
      • 14. kolo
        Volyně
        "B —  Cehnice"B
        NE 10.11.2019 14:00 ve Volyni

        15. kolo
        Lnáře —  Volyně
        "B
        SO 16.11.2019 13:30 ve Lnářích




      soupiska "B" týmu


      Nový Petr

      Trenér

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Punčochář David

      Vedoucí mužstva

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Šteco Ivan

      Brankář

      Czech Republic  Narozen: 10.3.1982

      Beneš Jiří

      Obránce​​​​​​​

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Boška Lukáš

      Obránce​​​​​​​

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Brabec Tomáš

      Obránce​​​​​​​

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Klich Jaroslav

      Obránce​​​​​​​

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Liška Antonín

      Obránce​​​​​​​

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Mourek Alois

      Obránce​​​​​​​

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Rolenec Jiří

      Obránce​​​​​​​

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Švejda Jakub

      Obránce​​​​​​​

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Tříska Jan

      Obránce​​​​​​​

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Duspiva Petr

      Záložník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Fiala Tomáš

      Záložník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Holoubek Ondřej

      Záložník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Le Thanh Pavel

      Záložník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Menšík Václav

      Záložník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Neumitka Pavel

      Záložník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Novotný David

      Záložník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Uhlík Lukáš

      Záložník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Chochol Radek

      Útočník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Kahuda Dominik

      Útočník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Mráz Marek

      Útočník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Novotný Petr

      Útočník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Nový Petr

      Útočník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Punčochář David

      Útočník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Raba Jiří

      Útočník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Skolek Jakub

      Útočník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Suchan Milan

      Útočník

      Czech Republic  Narozen: xx.xx.xxxx

      Hlavní Partneři

      logo logo logo logo

      Partneři

      logo logo logo logo logo logo logo logologo