• 110 let
  od založení SK Slavoj Volyně

A tým Ziskem bodu vstoupil do nové sezony

Ziskem bodu vstoupily do nové sezony I. B třídy týmy Dražejova a Volyně. Ty se v sobotu 17. srpna na hřišti prvně jmenovaného mužstva ve vzájemném souboji rozešly smírně 1:1.

Jenže zatímco pro domácí byla remíza jednoznačně ztrátou, pro hosty naopak byl bod plusový.Dražejovští totiž museli žehrat na neproměňování jasných šancí, kdy šli sami na branku. Jenže neskórovali. Výjimkou byla 42. minuta, to je poslal do vedení po teči hostujícího hráče Bračok. Po obrátce začali opět nevyužitím jasných šancí a v 70. minutě přišel trest v podobě parádního vyrovnání Tokára. Ve zbylém čase byly závary před oběma brankami, ale už žádná tutová šance a tedy ani změna skóre.

Sestavy

TJ Dražejov – SK Slavoj Volyně 1:1 (1:0). Branky: 42´Bračok - 70´Tokár

Dražejov: Drnek – Řezníček, Hrčka, Kovář – Hulač, Poláček, Šindelář, Šíma, Brázda, Bračok – Křivanec. Střídali Holfeld, Samohejl.

Volyně: Mráz – Temňák, Holín, Mack, Myslivec – Kubeš, Malina, Procházka – P. Pubal, Pasler, Slavík . Střídali Tokár, Hájek, Prihara.

 • #SKSLAVOJVOLYNE
  #TJDRAZEJOV
 • #REMIZA
  #PRVNIBOD

Remízová generálka s Vodňanami

Slavoj se v posledním přátelském zápase před mistrovskou sezonou utkal s tradičním účastníkem I.A třídy. V úvodu utkání a celém prvním poločase byla znát převaha hostí. Do kabin se šlo za stavu 0:2. Naopak do druhé půle vstoupili svěřenci trenéra Jiříka výborně. Skvěle kombinovali a Vodňany téměř nepouštěli ze své poloviny. Odměnou byly góly Maliny a Hájka. Další šance Volyně zůstaly nevyužity.

Sestavy

SK Slavoj Volyně - FK Vodňany 2:2 (0:2). Branky: Malina, Hájek.

Volyně: Mráz (46. Šteco) - Temňák, Mack, Holín (46. Pasler), Myslivec - Pubal (46. Hájek), Kubeš, Malina, Procházka (46. Prihara) - Tokár (46. Slavík), Škopek.

 • #SKSLAVOJVOLYNE
  #FKVODNANY
 • #REMIZA
  #POUTOVASOBOTA
   

Pozvánka na pouťovou sobotu

Pouťová sobota na Slavoji

Týden po oslavách 110 let volyňského fotbalu bude na hřišti Slavoje k vidění další vrchovatá porce fotbalu. Od 16:00 se domácí A- tým v generálce na mistrovské zápasy utká s účastníkem I. A třídy Vodňanami.

Po zápase volyňských můžů bude následovat tradiční pouťové utkání mezi Výběrem žen a Výběrem mužů.

Pouťový den pak zakončí oslava narozenin jednoho z největších sponzorů a srdčařů Petra Nového, který zároveň trénuje v klubu dvě družstva.

Přijďte v sobotu na Slavoj, máte se na co těšit!

 • #SKSLAVOJVOLYNE
  #FKVODNANY
 • #ZENYPROTIMUZUM
  #POUTOVASOBOTA

Volyňský fotbal oslavil své 110. narozeniny, na hřišti řádili Sivok s Čížkem

VOLYNĚ – Kolem čtyř stovek diváků dorazilo první srpnovou sobotu do Volyně, kde tamní Slavoj slavil výročí 110 let od založení fotbalového klubu. Dopolední turnaj mladších žáků s přehledem ovládl bez ztráty bodu Tatran Prachatice, druhé místo vybojoval domácí Slavoj, bronzovou pozici obsadilo slovenské mužstvo Kováčové z partnerské obce a na čtvrtém místě skončily sympatické dívky z Viktorie Plzeň. Nejlepším střelcem turnaje se stal Daniel Sládek z vítězných Prachatic a nejlepším hráčem organizátoři vyhlásili Petra Krejsu rovněž z Prachatic. Nejlepší hráčkou byla Aneta Svobodová z Plzně a nejlepším brankářkou Aneta Bačová z domácí Volyně. Jako předzápas staré gardy odehráli přátelské utkání starší žáci Slavoje, kteří se chystají na historickou účast v krajském přeboru, proti Vimperku. Hosté byli po celé utkání lepším týmem a zvítězili jasně 1:6. Čestný zásah domácích zaznamenal Stöger.

Slavoj v čele se současným předsedou klubu Václavem Valhodou, zástupci města i okresního fotbalového svazu během odpoledne také ocenil zasloužilé osobnosti z historie místní kopané. Z žijících legend jimi byli Václav Bláha, Juraj Jarjabka, Josef Paletář, Miroslav Sosna a František Vlasák, In Memoriam pak Miloslav Havel, Vladimír Mráz, Vlastimil Petráš, Stanislav Reichert a Václav Žák. Zlatým hřebem celých oslav byl ale podvečerní zápas mezi A týmem Slavoje a starou gardou pražské Sparty.

Vyloženě přátelské utkání, hrané zejména od technicky vybavených letenských fotbalistů v pohodovém tempu, bylo v jasné dominanci Sparty. Pány na hřišti byli zejména stále aktivní či nedávní ligoví fotbalisté Tomáš Sivok, Tomáš Zápotočný, Roman Lengyel a hlavně Tomáš Čížek, kterým svým zrychlením udivoval diváky a několikrát ukázal volyňským obráncům záda. Svůj výkon navíc korunoval dvěma góly, po jedné brance si připsali také Lukáš Zelenka a Tomáš Sivok. Také Volyně měla několik šancí na čestný gól, největší zahodili Tomáš Škopek, který v první půli dokonce nastřelil tyč Blažkovy svatyně, a po přestávce Petr Pubal. Legendární gólman Letenský Jaromír Blažek ale odjel z Volyně s čistým kontem – 4:0. O poločasové přestávce ukázal své parádní a dechberoucí kousky freestyle fotbalista a profesionální míčový kouzelník Patrik Kundrát, po skončení utkání pak následovala ještě bohatá tombola, která zakončila oficiální část oslav. Poté už se volyňští fotbalisté začali naplno oddávat oslavám svého klubu.

Autor: Pavel Pubal

3.8.2019 SK Slavoj Volyně - AC Sparta Praha

Sestavy

SK Slavoj Volyně – AC Sparta Praha stará garda 0:4 (0:2). Branky: Čížek 2, Zelenka, Sivok.

Volyně: Mráz – Temňák, Dlouhý, Pasler, Myslivec – Kubeš, Mack, Malina – Procházka, Škopek, P. Pubal. Střídali Holín, Chochol, Prihara a Menšík.

Sparta Praha: Blažek – Denk, Lengyel, Zelenka, Bažant, Jeslínek, Budka, Čížek, Vrabec, Sivok, Jarolím, Margolius a Zápotočný.

 • #SKSLAVOJVOLYNE
  #ACSPARTAPRAHA
 • #110LET
  #TVSRUMEC

Starší žáci mistrem I. A třídy!

Před jarní části sezony si družstvo starších žáků stanovilo jasný cíl. Vyhrát svou soutěž a pokusit se uspět i v následné baráži. Po uplynulém víkendu je jasné, že první část úkolu se podařilo splnit. Společenství Volyně a Vlachova Březí projelo soutěží jako nůž máslem a po sobotní vysoké výhře 7:0 si zajistilo mistrovský titul! Děkujeme celému týmu starších žáků, kteří si neúprosně šli za svým snem, a hlavně realizačnímu týmu, který družstvo výborně připravil a poskytl hráčům vynikající servis. V neděli od 10:00 Vás zveme na semifinále baráže s vicemistrem týmem druhé skupiny A třídy. Do Volyně zavítá tým společenství Mladé Vožice a Ratibořských Hor z Táborska. Přijďte naše mladé naděje podpořit!

⚽KRAJSKÝ PŘEBOR

Žáci Slavoje postupují do KP

O historický úspěch se v minulé sezoně postarali starší žáci Slavoje. Ve společenství s Vlachovo Březím vybojovali postup do krajského přeboru žáků, když s přehledem vyhráli svou skupinu I.A třídy. Družstvo starších povedou zkušení Jiří Steiner s Vladislavem Hájekem, kteří přicházejí ze Strakonic, a Jaroslav Škubník, který působil u mužstva v postupové sezoně. Mladší budou hrát pod taktovkou Marka Kopáčka, Petra Nového a Miroslava Kopáčka. Spolu s trenéry Steinerem a Hájkem přichází šest svěřenců (Steiner, Kural, Reindl, Janda, Beneš, Štöger), kteří pod jejich vedením již působili. Oběma týmům a novým akvizicím přejeme hodně úspěchů a povedenou sezonu 2019/2020!

 • Postup
 • 1.A. třída
 • Krajský přebor
 • Splněný sen

Výsledek obrázku pro transfer iconPříchody - Tomáš škopek 

Vítej doma!

Tomáš Škopek opět hráčem Slavoje

Po dvou letech strávených v barvách Strunkovic se vrací do Volyně, kde fotbalově vyrůstal.

Ohled za poslední sezónou

V uplynulé sezoně vinou zranění a karetního trestu odehrál pouze 13 utkání, ale i tak nastřílel sedm gólů.

Aktuality

Tomáš bohužel kvůli karetnímu trestu, který si přenáší ze Strunkovic, nemůže nastoupit
za Slavoj v prvních třech zápasech sezóny.

Hlavní Partneři

logo logo logo logo

Partneři

logo logo logo logo logo logo logo logologo

Vytvořte si  web zdarma