od založení SK Slavoj Volyně

poslední zápas podzimu
body nepřinesl

Jiří Raba, vedoucí mužstva:
Na začátku zápasu jsme se vůbec nedostali do hry. Vypadalo to jakoby se všichni už viděli na dokopné. Do 24.minuty nás držel Mráz ale na střelu Zitty z vápna už byl krátký. Ve 33. minutě se nechal zbytečně vyloučit Škopek. Paradoxně nás vyloučení nastartovalo a začali jsme být aktivní. Do konce poločasu se nám podařilo vyrovnat zásluhou Prihary. Druhý poločas jsme byli v hlubokém bloku a pouze bránili. Vacovští se nemohli dostat do pořádné šance. Až v 87.minute se prosadil Bujok střelou do šibenice.

Sestavy

Vacov – SK Slavoj Volyně 2:1 (1:1)
Branky: 24' Zitta, 87' Bujk - 44' Prihara

Vacov: Klas – Sova, Vastl, Král, Bujok, Moutelík, Zitta, Jírovec, Vítovec, Zábranský, Bubík. Střídali Makas, Procházka a Hozman.

Volyně: Mráz – Temňák, Holín, Pasler, Malina, Nový, Škopek, Dlouhý, Prihara, Pubal P, Procházka. Střídali Havlíček a Novotný.

13. kolo KP žáků
v táboře

9.11.2019 v Táboře Vladislav Hájek

Meteor Tábor/Větrovy - SK Slavoj Volyně/Čestice 2:1 (2:1)

Branka Slavoje: 15' Maxim Štöger

Sestava Slavoje: Matyáš Janda - Daniel Reindl, Jiří Steiner(c), Jan Ulman - Matěj Vávra (Matyáš Kural), Pavel Fouček, Maxim Štöger, Denis Pikolon  - Jakub Punčochář (Mikoláš Novotný), Vojtěch Kautman - Jan Peterka

trenér: Jiří Steiner, asistenti: Vladislav Hájek, Jaroslav Škubník

vedoucí: Václav Bláha

V závěrečném zápase podzimní části sezóny jsme podali jeden z nejlepších výkonů podzimu a měli k bodu velice blízko. Ve 12' se sice domácí ujali vedení po ojedinělém zaváhání jinak spolehlivého pilíře obrany Jirky Steinera -1:0. Nám se však podařilo brankově odpovědět takřka vzápětí, když ukázal velikou šikovnost na míči Maxim Štöger. Nejdříve vystihl malou domů domácích, balón se mu ještě podařilo zašlápnout na úrovni brankové čáry mezi  velkým a malým vápnem a z nulového úhlu zakroutil balón do brány - 1:1! Ve 28' se domácí opět ujali vedení, když jsme po přihrávce z levé strany nechali před brankou neobsazeného hráče, který neměl problém skórovat do odkryté branky - 2:1. Ve 30' nás podržel  Maty Janda, když chytil vyloženou šanci.

Podařil se nám nástup do 2. půle a v 37' předvedl Honza Peterka velké sólo z vlastní poloviny hřiště, když přešel přes tři hráče, předložil balón Kubovi Punčochářovi a ten bohužel postrádal v zakončení potřebný důraz a ze tří kroků nedokázal balón dostat do sítě. V 37' jsme předvedli závar v pokutovém území domácích, ale ani Honza Peterka a poté Denis Pikolon nedokázali obrannou hráz prostřelit. Pak se dostali ke slovu domácí. V 43' domácí hráč zaběhl na přihrávku za Vojtu Kautmana do vápna a jeho křižná střela se do branky nevešla, V 46' stihla naše obrana střelu z hranice desítky stihla zablokovat. V 59' jsme zahrozili opět my, Honza Peterka se dostal do úniku a střelou z dálky se snažil překvapit vyběhnutého brankáře domácích, žel netrefil branku. V 61' proběhl naší rozhozenou obranou do vápna domácí útočník, naštěstí minul branku. V 67' skončil "padající list " domácích na břevně naší branky. V 68' se vyznamenal opět Maty Janda, když chytil další vyloženou šanci. V těchto fázích zápasu jsme přežili několik šancí a drželi jsme tím šance na vyrovnání. Ty opravdu přišly - v 70' z přímého kopu balón letící vápnem jen těsně nestačil někdo z našich hráčů doskluzovat a vzápětí měl na kopačce vyrovnání nadvakrát Pavel Fouček, první střelu z bezprostřední blízkosti domácí zblokovali a druhá šla vedle. Na samý závěr střílel Jirka Steiner z přímého kopu těsně nad bránu.

Za chladné počasí za neustálého deště si naši kluci sáhli až na dno sil, jak to má být a jejich zklamání, že se nedokázali dopracovat k bodovému zisku, bylo veliké. Dnes výborně fungovala osa Maty Janda- Jirka Steiner - Maxim Štöger - Honza Peterka, ke které se přidali další kluci. Stejně jako před týdnem i dnes zvedl naší hru Denis Pikolon , který nám v předchozích zápasech chyběl z důvodu nemoci. Byť to bodově nedopadlo, je nutno srdnatý výkon kluků ocenit!

ml. žáci:

Meteor Tábor/Větrovy - SK Slavoj Volyně/Čestice  8:0 (3:0)

Výsledky

Starší žáci

Mladší žáci

Slavoj čeká poslední zápas podzimní části

Třetí venkovní zápas v řadě čeká na půdě šestého Vacova svěřence trenéra Jiříka. V předchozích dvou zápasech na venkovní půdě Volyně nezískala žádný bod, tudíž se přikládá tomuto zápasu velká důležitost. Celý tým bojuje s početnou marodkou, kdy mnoho hráčů hraje i přes zranění, a karetními tresty. Proto prosíme Vás fanoušky, abyste jako vždy v hojném počtu dorazili v sobotu do Vacova podpořit naše mužstvo a vytvořit mu tak domácí atmosféru. Zároveň Vás všechny jako poděkování za přízeň zveme na dokopnou, která se bude konat ihned po příjezdu týmu do klubovny na Slavoji!

Představení soupeře SK Vacov

Náš poslední soupeř podzimní části, SK Vacov, se nachází aktuálně na šestém místě 1.B třídy skupiny B.
​​​​​​​K šestému místu se hráči Vacova dopracovali po 5 výhrách, 2 remízách a 5 prohrách, se skóre 23:21. Na domácí hřišti zvládli na podzim 3x zvítězit a shodně 3x prohrát se skóre 12:7.
V posledních pěti duelech započítali 2 výhry, 1 remízu a 2 prohry.

Nejlepším střelcem domácích je Filip Zitta, který ve dvanácti odehraných zápasech dokázal nastřílet sedm branek.

V případě vítězství Slavoje zakončíme podzimní část se sedmnácti body, stejně jako náš nadcházející soupeř SK Vacov.

v 12. kole KP žáků na domácí půdě
konečně za tři body

03.11.2019 ve Volyni Vladislav Hájek

SK Slavoj Volyně/Čestice - Roudné/Trhové Sviny 4:2 (2:2)

Branka Slavoje: 7' Denis Pikolon, 26' Jiří Steiner, 45' Maxim Štöger, 66' Jan Peterka

Sestava Slavoje: Matyáš Janda - Daniel Reindl, Jiří Steiner(c), Jan Ulman - Matěj Vávra, Pavel Fouček, Maxim Štöger, Denis Pikolon  - Jakub Punčochář (Adam Chochol), Vojtěch Kautman (Mikoláš Novotný) - Jan Peterka

trenér: Jiří Steiner, asistenti: Vladislav Hájek, Jaroslav Škubník, Daniel Kural, David Pikolon

Pro nás velice důležitý zápas jsme nakonec s velkými obtížemi zvládli. Začali jsme aktivně a v 7' nás dostal do vedení Denis Pikolon, když se po rohovém kopu Matěje Vávry nejlépe zorientoval na hranici malého vápna a hlavou vsítil náš úvodní gól -1:0. Hosté hrozili především z rychlých protiútoků, na které měli dobře rychlostně vybavené hráče a v 21' si vytvořili gólovou šanci, náš gólman Maty Janda včasným vyběhnutím a zmenšením úhlu útočníku hostů situaci zachránil. V 26' využil Jiří Steiner při provedení přímého kopu z pětadvaceti metrů menšího vzrůstu gólmana hostů, který na jeho střelu nedosáhl - 2:0. Závěr prvního poločasu nás zastihl v nedbalkách a v 31' jsme inkasovali z dorážky po závaru z rohového kopu -2:1. V 34' bylo ještě hůře, protože naše defenziva na levé straně úplně propadla a nikým neobtěžovaný hráč hostů při nájezdu na našeho gólmana nezaváhal - 2:2.

Pro 2. poločas bylo pro nás klíčové, že se dostal do zápasu do té doby nevýrazný Honza Peterka. V 45' se prosmýkl na levém křídle kolem hostujícího obránce, jeho centr brankář hostů vyrazil pouze před sebe, obránce při snaze míč odkopnout "namazal" na hranici penalty Maxovi Štögerovi a ten vstřelil pro nás nesmírně důležitý gól -3:2! Závěr zápasu byl oboustranně velmi nervózní; oběma mančaftům šlo o hodně. Rozuzlení přišlo v 66', když nejprve Maty Janda vychytal šanci hostující hráčky, z osvobozujícího odkopu se na půlící čáře dostal k balónu Honza Peterka, po pěkné individuální akci se dokázal prosadit přes dva hráče a svůj únik zakončil gólově. Vstřelil pro nás vítěznou pojistku -4:2!

Ze zápasu dvou mužstev ze spodních pater tabulky jsme si připsali nesmírně cenné tři body a začalo se nám dýchat přece jen lépe. Kluci zaslouží pochvalu především za to, že se ze zpackaného závěru prvního poločasu dokázali oklepat a zápas dotáhli do vítězného konce!

ml. žáci:

SK Slavoj Volyně/Čestice - Roudné/Trhové Sviny  0:7 (0:3)

Výsledky

ml. žáci:

Druhý zápas v řadě bez vstřeleného gólu

První poločas byl z obou stran více méně boj. Oba týmy hrozily ze standardních situací. Rozdíl byl v tom že od nás Malina trefil pouze prostředek branky, naopak domácí Šefčík vymetl šibenici. Do druhého poločasu jsme chtěli na domácí vlétnout a to se nám nepovedlo. Inkasovali jsme po chybě obrany druhou branku, opět zásluhou sefčíka. Po této brance jsme začali více kombinovat a vypracovávat si příležitosti, bohužel naší tristní koncovkou jsme nedokázali pořádně zakončit. Na závěr utkání ještě rozhodčí odpískal penaltu, kterou viděl pouze on a domácí Šefčík dokončil hattrick.

Sestavy

Střelské Hoštice – SK Slavoj Volyně 3:0 (1:0)
Branky: 38', 53' a 79'(pk) Šefčík

Stř. Hoštice: Petržílka – Kokrda, Lemberger, Vlk, Červený, Málek, Šefčík, Strnad, Dohonyi, Kohout, Lacko. Střídali Podloucký, Šíp, Heřman, Šilhan a Gotvald.

Volyně: Mráz – Temňák, Holín, Pasler, Malina, Nový, Škopek, Dlouhý, Prihara, Novotný, Procházka. Střídali Havlíček a Rolenec.

v oslabené sestavě z bělčic bez bodu

Před zápasem jsme měli velké problémy se sestavou. Ze základní sestavy chybělo pět hráčů a k tomu jsme jeli do neoblíbených Bělčic, kde není ani vhodné zázemí pro hostující mužstvo a hosté jsou nuceni se převlékat v občerstvení. A první poločas tomu odpovídal, kdy to vypadalo že jsme na hřišti snad poprvé. Na všechny branky jsme domácím nahráli a ti jenom proměňovali samostatné úniky. Do druhého poločasu jsme šli s tím hlavně ještě více neoslabit tým o vyloučení. To se nám bohužel nepovedlo. Jako každý rok domácí ve druhém poločase začali nepochopitelně provokovat a předvádět surové zákroky. Výsledkem toho bylo vyloučení dvou našich hráčů.

Sestavy

Bělčice – SK Slavoj Volyně 5:0 (5:0)
Branky: 3' a 27' Houda, 12 a 29' Ráž, 15' Hanzlík
ČK: 75' Cibulka - 75' Hájek, 75' Slavík

Volyně: Mráz – Temňák, Holín, Pasler, Malina, Nový, Škopek, Dlouhý, Prihara, Hájek, Slavík. Střídali Novotný, Pubal F. a Rolenec.

Bělčice: Dražan – Zeman, Cibulka, Hrkel, Mach, Páca, Ježek, Jelínek, Ráž,
Hanzlík, Houda. Střídali Folberger, Průcha P., Zavadil, Průcha D.

11. kolo KP žáků
Milevsko - SK Slavoj Volyně

26.10.2019 v Milevsku Vladislav Hájek

Milevsko - SK Slavoj Volyně/Čestice 6:1 (5:1)

Branka Slavoje: 7' Maxim Štöger

Sestava Slavoje: Matyáš Janda - Daniel Reindl, Jan Ulman, Jiří Steiner(c) - Pavel Fouček (Václav Novák), Maxim Štöger, Jan Peterka, Matěj Vávra  - Adam Chochol (Jakub Punčochář), Vojtěch Kautman (Mikoláš Novotný) - Lukáš Grabmüller

Od samého úvodu jsme měli veliké problémy s rychlými výpady milevských v čele s nejlepším střelcem KP - Jiřím Šplíchalem. Jejich výborný pohyb v útočné fázi jsme vůbec nestačili zachytávat. Navíc jsme svými triviálními chybami některé branky soupeři prakticky darovali. Ve druhém poločase se naše obranná hra přece jen zlepšila a brankostroj domácích se zastavil, i když domácí v krátkém sledu orazítkovali 3x břevno; v těchto fázích nás podržel v brance Matyáš Janda. Takže sečteno a podtrženo jsme si z Milevska odvezli ještě přijatelnou porážku, s čelními mužstvy tabulky se prostě v současné době srovnávat nemůžeme. Domácí střelec Jiří Šplíchal nám nasázel hattrick a prozatím je na 33 gólech z 75 celkově vstřelených!

Příští týden nás čeká velice důležitý zápas s Roudným na domácí půdě a nutně již potřebujeme bodově zabrat!